Домашнє кардіотренування за 15 хвилин

Кроки у бік з підняттям колін
Під час вправи не слід напружувати ноги, спина повинна залишатися прямою. Темп витримуйте середній. А якщо відчуваєте, що вправа дається дуже легко, можете і прискоритися.

Легкий біг на місці
Не треба бігти надто швидко. Також не варто піднімати високо коліна. Найголовніше – не зупиняйтеся під час підходу, біжіть спокійно та розмірено. Це допоможе розігрітися та підготувати м'язи до наступних вправ.

Скалолаз
Не варто поспішати, рухи повинні бути плавними і спокійними. Так ви зможете досягти найбільшого ефекту і дати гарне навантаження на м'язи.

Стрибаючий Джек
Не варто надто широко розставляти ноги чи робити сильний розмах. Це може загрожувати вивихом плеча. Будь-яку вправу потрібно виконувати в стабільному темпі, навіть якщо ви працюєте з власною вагою.

Кроки у бік з підняттям колін
Повторення першої вправи. Головне – не зупинятися. Протягом усього тренування м'язи повинні залишатись у тонусі.

Присідання з підняттям коліна
Коліном потрібно тягнутися до протилежного ліктя, надаючи максимальної амплітуди руху. А швидкість контролюйте у міру можливостей організму.

Стрибки на місці
Цю вправу також можна виконувати зі скакалкою. Не відстрибуйте убік, не відхиляйте корпус – просто стрибайте на місці.

Торкання плечей в упорі лежачи
Не слід сильно розгойдуватись під час вправи – постарайтеся зафіксувати тіло. Якщо спочатку здається дуже важко, одну ногу можна зігнути в коліні.

Кроки у бік з підняттям колін
Вдруге ця вправа допомагає закріпити результат і дати відпочити м'язам перед наступними підходами.

Випади
Початківцям ця вправа здасться не з легких. Сильно напружувати ноги не слід, підхід потрібно робити спокійно. Таз не повинен провалюватися вперед або відхилятися назад - намагайтеся підтримувати правильне положення.