Гімнастика очей для відновлення зору

Якість зору може погіршитися з різних причин. Цей орган дуже чутливий до перенапруження та неправильного режиму трудової діяльності. Комп'ютеризація значно збільшила кількість пацієнтів офтальмологічних клінік. Зорова функція порушується у людей з нестабільним тиском, які страждають на серцево-судинні захворювання. Проблеми з очима можуть виникнути, якщо має місце патологія хребта, остеохондроз. Погіршення провокує слабка імунна система, нестача вітамінів.

Перед тим як розпочати коригування зору, слід визначитися з причиною виникнення погіршень. Вправи є додатковим інструментом, який допоможе прискорити одужання.

Тренування зорових органів полягає у фокусуванні зорових органів на предметах, розташованих на різній дистанції. Проводячи такі маніпуляції, відбувається поперемінне розслаблення та напруження м'язів очних органів.

У пацієнтів, які страждають на короткозорість, порушена концентрація зору. Тренуючи зорові органи, можна покращити ефект від терапії щодо усунення патології.

Комплекс вправ
Фахівці підтверджують позитивний результат для відновлення зору гімнастики для очей, в яку входить наступний комплекс вправ:

один з основних гімнастичних рухів зветься пальмінг. Вже на початку занять спостерігається динаміка до поліпшення. Проводити тренувальні маніпуляції простіше простого. Пацієнту необхідно прикрити теплими руками очі на п'ять хвилин, при цьому необхідно бути спокійним та розслабленим;
переміщення погляду в різні боки: верх-низ, зліва-направо, діагональні рухи. Тривалість процедури індивідуальна, доки не втомляться очі. Допускається періодичне моргання, таким чином очі відчувають меншу напругу;
поглядом слід промальовувати різноманітні геометричні постаті, спіраль, кола. Повторити потрібно кілька разів;
для наступної вправи знадобиться свічка. Опускаються повіки, відбуваються нахили головою в різні боки, при цьому слід слідкувати за полум'ям. Так, тінь чергується зі світлом;
знаходимо на склі крапку, наприклад, на вікні. Спочатку слід сконцентруватися на точці, потім подивитися в далечінь;
тренування фокусування відбувається за допомогою чергування напряму погляду з великого предмета на дрібний.
Для того щоб визначитися з оптимальним комплексом вправ, який сприятиме покращенню зорової функції, необхідно проконсультуватися з грамотним фахівцем.